Vedran Ganić alias Gane Rimatore, jedan od mnogobrojnih a veoma popularnih riječkih muzičara, posebno omiljen u hiphoperskim i fudbalskim krugovima, prošlog oktobra je izdao album pod imenom Beatovi su pali na tjeme, sa koga se odmah izdvojila intrigantna (kao i većina njegovih) pesma pod imenom Trst je naš.
"Uvijek tu ima i naličja društva, one ulične strane svih nas, baš kao što se trudimo uvijek ući i u socijalne pore društva, istaknuti nepravde koje nas okružuju", rekao je Gane u jednom intervjuu za hrvatske medije.
Sada se za jednu od pesama, Da novac ne postoji, pre nekoliko dana pojavio i novi spot i mi vam ga sa zadovoljstvom predstavljamo.
Gane, kao i obično, pomalo gura „prst u oko“ ponekome i ima odlične, polemične rime.
Topla preporuka.
Inače, pesma i njen spot Trst je naš, bili su u najužem izboru za nagradu MUZZIK VIDEO AWARDS 2K21, u kategorili Najbolji HIP-HOP video.
Autor vijesti Maja Jovanović
0 Komentari