Za novi film Dragana Bjelogrlića „Toma“ koji je ovih dana ima premijeru u bioskopima i očekuje se da obori baš sve kinematografske rekorde, dvojica naših proslavljenih pisaca muzike i tekstova, Željko Joksimović i pok. Predrag Živković Tozovac napisali su potpuno novu pesmu „Ponoć“.
Pesma je uradjena sasvim u Zdravkovićevom maniru, aranžman je uradio Joksimović, pesmu su otpevali Aco Pejović (kao Toma) i Suzana Branković (kao Silvana Armenulić) a svirao je orkestar Aleksandra Sofronijevića. Sve je snimljeno u Joksimovićevom „ Minacord Studios“ u produkciji Cobra film & Minacord Production.
U filmu su uloge Tome Zdravkovića i Silvane Armenulić igrali Milan Marić i Tamara Dragičević.
Uz potoke suza i uzdaha koji su pratili premijeru ovog filma, ne sumnjamo da će ova pesma postati i ostati hit, u slavu velikog i voljenog Tome Zdravkovića.
Ovu pesmu kao i drugu muziku tog žanra možete pratiti na našem TV kanalu JEKA.
Autor vijesti Maja Jovanović
0 Komentari